Úvodní strana » Reference

Reference

Igor Nikolov

Psát doporučení pro Michaelu je tak trochu jako nosit dříví do lesa. Michaela je jednoduše skvělá, fundovaná a profesionální realitní makléřka, se kterou je radost spolupracovat.

Tereza Macelová

Od začátku do konce výborná a profesionální spolupráce. Vše proběhlo bez problémů a ve stanovených termínech. Paní Masopustová je velmi zkušená a dokáže poradit. 
Vřele doporučuji při prodeji či koupi nemovitosti.

Patricie Linek Honslova

Paní Masopustová je velice profesionální a spolehlivá. S jejími službami jsem byla velmi spokojena. Vřele doporučuji k využítí jejích služeb. 

Aleš Huk

Michaela se pro realitní obor narodila. Ve velmi krátké době se propracovala mezi absolutní špičku makléřů realitní sítě CENTURY 21 Czech Republic.

Jan Knotek

Se slečnou Masopustovou se mi pracuje skvěle. Považuji jí za opravdovou profesionálku a mohu jí Všem naprosto doporučit jako vynikajícího realitního makléře. Pro podrobnější reference jsem k dispozici Jan Knotek M: 777 683 289, knotekjan@volny.cz

Jitka Deverova

I've got perfect service. You can rely on Michaela in every small details. I'm satisfied with her services.

 

Katerina Cabova

The real estate selling process is time consuming . I cooperated with Mrs. Michaela Masopustová during sale of my flat in Prague in 2013, she provided professional selling process from start to finish and saved my time and money. 
I can personally confirm Michaela is an expert in real estate. She has organizational, communication knowledges and she is perfect at time management of selling process.
I highly recommend service by Mrs. Michaela Masopustová, she is a credit to whole real estate branch.

Lubomir Pompl

Michaela has been my real estate agent since 2012. During our cooperation, she proves to be incredibly helpful and knowledgeable. She is always ready to help beyond her obligation. She has an amazing knowledge of the Czech market. Michaela always has an efficient strategy and she is excellent in communication and negotiation. She pays attention to detail and is very goal oriented. I highly recommend Michaela to all her potential clients. You will have the opportunity to meet a person so much passionate about her work.

Josef Paroulek

Paní Michaela Masopustová zařizovala prodej mé nemovitosti na Praze-Západ, který dopadl úspěšně ve velmi krátkém čase za dodržení všech podmínek, které jsme si určili na začátku naší spolupráce. Po celou dobu byla velmi vstřícná a profesionální, nikdy nezapomněla na žádný termín a ke své práci přistupovala nanejvýš zodpovědně. Rozhodně paní Masopustovou doporučuji jako kvalitního realitního makléře! 

Vitezslav Bogac

It was my pleasure to cooperate with Michaela when I was trying to find a new flat and in other cases as well. She acts highly professionally, saving your time, having deep knowledge and providing all valuable information for you. The whole process was really smooth. If I need to sell / buy any kind of real estate I will definitely use her skills again.

 

 

Další reference

"Byla jsem moc spokojená, paní makléřka byla moc milá a ochotná a vždy profesionální. Určitě doporučuji využít jejich služeb v oblasti realit."


Jako obyčejně u p. Masopustové, mé “dvorní makléřky”, smím-li to tak říci: naprosto spolehlivé, přesné, odborné erudované, proaktivní a velice příjemné jednání."


"Přístup a servis paní Masopustové byl úžasný a velice nám pomohla při prodeji naší nemovitosti až do zdárného konce. Moc děkujeme."


"Oceňuji naprosto profesionální přístup Michaely Masopustové, spolehlivost, odbornost, připravenost a vysokou úroveň poskytovaných služeb a zároveň lidský přístup."


"Makléřka vystupovala profesionálně, příjemně a srozumitelně pro stranu pronajímatele a domnívám se, že i pro nájemce. Nebylo jí zatěžko vyhledávat nové nájemce až se našel "ten pravý"."


"S makléřkou Michaelou Masopustovou jsme dlouhodobě velmi spokojeni. Především oceňuji profesionalitu a příjemné a věcné vystupování."


"Kvalita poskytovaných služeb byla na velmi vysoké a profesionální úrovni. S prodejem bytu jsme neměli žádné starosti. Všechna administrativa týkající se prodeje bytu, smluv, předání bytu a následných přepisů elektriky, plynu, atd. byla plně v režii makléřky, což nám velmi ušetřilo cenný čas a komunikaci s úřady. Spolupráci můžeme jen doporučit."


"Michaela je skvělá profesionalka, která zhodnocuje své mnohaleté zkušenosti na realitním trhu ve prospěch svých klientu. Je absolutně spolehlivá a dokaze finalizovat danou transakci velmi rychle za velmi výhodných podmínek pro svého klienta. Počítám s jejími službami i do budoucna."


"Michaela Masopustová je vynikající makléřka a její služby nelze než vřele doporučit. Pozorně vyslechla všechny naše požadavky a potřeby (a že byly některé nestandardní, neboť jsme potřebovali nejříve prodat jednu nemovitost a za utržené peníze koupit novou, do které se přestěhujeme), poradila, pomohla a především v době mnohem kratší, než jsme čekali, získala díky své profesionalitě kupce na naši nemovitost. Spolupráci není naprosto co vytknout, a až budeme do budoucna zvažovat nějaké další realitní obchody, rozhodně se obrátímě opět na M. Masopustovou. Děkujeme."


"Velice profesionální přístup. Byl jsem více než spokojen. Během celé fáze prodeje bytu jsem se minimálně zapojoval. Vše bylo připraveno/vyřízeno slečnou Masopustovou."


"Michaela je opravdová profesionálka, která má výborný přehled o českém realitním trhu a zároveň je vysoce spolehlivá, pracuje velmi efektivně, skvělé komunikuje a rychle koordinuje cely proces k úspěšnému uzavření obchodu. Spolupracuji s ni mnoho let a doporučuji ji svým přátelům, protože vím, že je na ni absolutní spolehnutí,"