Úvodní strana » Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním formuláře či kontaktováním uděluji v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění souhlas, aby fyzická osoba podnikatel paní Michaela Masopustová a společnost Kde domov tvůj reality, s.r.o. IČO: zastoupená paní Michaelou Masopustovou zpracovávala a archivovala mé osobní údaje a souhlasím, že mnou odeslané osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktování, vytvoření obchodní nabídky a následného kontaktu.

Souhlas uděluji společnosti Kde domov Tvůj reality, s.r.o., se sídlem Sokolovská 428/130, Karlín, 186 00 Praha, IČO 06922511, DIČ CZ06922511 zapsaná v Obchodním rejstříku, spisová zn.: C 291407/MSPH Městský soud v Praze , zaměstnancům této společnosti a Fyzické osobě podnikateli Michaele Masopustové, IČ 65058429, DIČ: CZ7659021216 se sídlem podnikání Fr. Halase 864/8, České Budějovice, 370 08, která podniká pod obchodní značkou RE/MAX či doporučeným dodavatelům a společnosti Kde domov Tvůj reality, s.r.o. a fyzické osoby podnikateli Michaela Masopustové, se kterými spolupracují za účelem splnění požadavků, kvůli kterým vás kontaktuji.

Např. hypotéční makléř za účelem zajištění financování koupě nemovitosti, fotograf za účelem vyfotografování nabízené nemovitosti, kameraman za účelem natočení promo videa nabízené nemovitosti, odhadce za účelem zpracování odhadu nemovitosti, účetní za účelem zpracování daňového přiznání k dani z nemovitosti eventuálně další dodavatelé, jejichž služby mám zájem využít.

Technický způsob zpracování dat

Vaše osobní údaje odeslané prostřednictvím kontaktního formuláře jsou uložené v CRM systému Business Booster, který je provozovaný společností Expanzia s.r.o., IČ: 24760111.

Tento souhlas je udělen pro všechny údaje uvedené ve formuláři, a to na dobu neurčitou. Udělení souhlasu je dobrovolné a jsem informován, že svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, žádat o vysvětlení, doplnění, opravu, a to prostřednictvím následujícího formuláře.