Úvodní strana » Nemovitosti » Prodej bytu 3+1, 66 m², České Budějovice

Prodej bytu 3+1

U Trojice, České Budějovice

Prodáno

Exkluzivně nabízím k prodeji byt 3+1, o velikosti 66 m2, vlastnictví družstevní s možností převodu do osobního vlastnictví.
Anuita je zcela splacená, možnost financování hypotékou, s vyřízením výhodné hypotéky rádi pomůžeme.

Byt se nachází v panelovém zatepleném domě, v ulici U Trojice, v Českých Budějovicích, v 6. patře a díky oknům na tři světové strany (jih, sever, východ) je světlý, s krásnými výhledy do okolí, nad korunami stromů a střechami okolní zástavby.

Výška stropu je 263 cm. Byt se skládá z obývacího pokoje, kde je francouzské okno, dvou ložnic, předsíně, kuchyně, koupelny a WC. K dispozici komora v předsíni a sklep v suterénu domu. K využití uskladnění kol poslouží společná kolárna.

Byt je v udržovaném stavu, okna plastová, elektroinstalace jsou původní, jádro není zděné. Dům z poloviny 60.let 20. století (cca 1968) je zateplený, ve velmi dobrém stavu, k dispozici je výtah. Do budoucna se zvažuje vybudování balkonů, které je technicky možné.

Byt může zůstat vybaven nebo vyklizen dle přání kupujícího.


V okolí domu je plná občanská vybavenost (2 mateřské školy a 2 základní školy, obchody, MHD). Zároveň okolí domu poskytuje příležitost k procházkám, cyklistice či in line bruslení a to díky cyklistické a pěší stezce kolem řeky Vltavy, vedoucí jedním směrem do centra Českých Budějovic a druhým směrem na Hlubokou nad Vltavou, kde se po cestě nachází Vodácky areál Lídy Polesné (má podobné technické vlastnosti jako olympijská trať v Londýně, nachází se u něho restaurace, dětské hřiště). Na stezce směrem do centra, naproti loděnici, vybudované slavným českobudějovickým rodákem, průmyslníkem Adalbertem Lannou, se nachází přístav a příjemná kavárna Lanna, s přírodním hřištěm Bosonoha se stezkou v korunách stromů.


Historické centrum Českých Budějovic se nachází nedaleko domu, lze dojít i pěšky, MHD či autem do max. 10 minut.

Město České Budějovice skýtá mnoho možností k bohatému kulturnímu životu, důkazem je fakt, že se letos dostalo do finále soutěže Evropského hlavního města kultury za rok 2028. (akce Evropské hlavní město kultury je iniciativou Evropské unie, jejímž cílem je zdůraznit bohatství a rozmanitost evropských kultur, jejich společné aspekty i tradice).

Energetická náročnost budovy: C

Měrná vypočtená roční spotřeba energie v kWh/m²/rok: 73


S financováním hypotékou rádi pomůžeme.


Nepřehlédněte virtuální 3D prohlídku, díky níž si byt před skutečnou prohlídkou můžete detailně prohlédnout.

Máte-li zájem o prohlídku, vyplňte, prosím, formulář níže nebo zavolejte. Budu se těšit na setkání.

Upozornění: prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

 

VlastnictvíDružstevní s možností převodu do osobního vlastnictví
VýtahAno
Druh objektuPanelový dům
PlynovodAno
Stav objektuVelmi dobrý
SklepAno (1m2)

Nezávazná poptávka

Ochrana osobních údajů*

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.